O nás

kto sme a čo robíme?

Sme dovozcom a spracovateľom netkaných a tkaných textílií, ako aj textílií z prírodných jutových a kokosových vlákien. Netkané textílie majú široké využitie v každom odvetví priemyslu. Nájdete ich v zdravotníctve, medicíne, kozmetike, v podobe ochranných návlekov, oblekov, ale i plachiet. Využívajú sa v stavebníctve ako podklad pre strešnú krytinu. Široké využitie netkanej textílie ponúka aj automobilový priemysel. S netkanou textíliou sa môžete stretnúť pri výrobe nábytku, matracov, ale aj v agro-sektore. Netkaná textília sa vďaka svojej malej hmotnosti a pevnosti často využíva ako obalový materiál, alebo ako ochrana pri prevoze tovaru. Človek si často ani neuvedomuje, že netkaná textília je súčasťou jeho každodenného života. Netkanú textíliu dodávame v rôznych rozmeroch, od veľkých kotúčov až po malé balíčky. Pre poľnohospodárske účely, pestovateľov a okrasné škôlky dodávame okrem netkaných textílií aj tkané textílie vyrobené z polypropylénu, alebo polyetylénu. Čoraz väčšiemu záujmu sa tešia aj textílie z prírodných jutových a kokosových vlákien a výrobky z týchto ekologických, biodegradovateľných materiálov. Vďaka strojovej technológii dokáže naša firma s netkanou textíliou doslova „zázraky“. Vlastníme strojové vybavenie na formátovanie, prevíjanie, skladanie a rezanie textílie. Naše stroje dokážu tiež textílie zvárať, zošívať a inak upravovať. Disponujeme dvomi laminovacími linkami a  technológiou digitálneho formátovania textílií. Do porftólia našej firmy patria aj dve dcérske výrobné spoločnosti JIT Plastic a LamiCoat textiles. 

o nás

prečo si vybrať u nás?

 • 20 ročné skúsenosti s distribúciou netkaných textílií
 • je pre nás dôležitá vaša spokojnosť a dôvera pre dlhodobú spoluprácu
 • viac ako 300 rôznych hrúbok, farieb a rozmerov netkaných textílií skladom
 • operatívnosť a flexibilita z našej strany, pre rýchle a spoľahlivé riešenia
 • rýchly servis pri akýchkoľvek nečakaných situáciách
 • profesionálny prístup pre individuálne riešenia

podporujeme vášnivých záhradkárov

To najlepšie pre vašu záhradu sú produkty nášho radu Four-Seasons

Tieto produkty sú pripravené na priame použitie v záhrade v rôznych rozmeroch a hrúbkach bez potrebnej úpravy. Produktová rada Four seasons ponúka okrem netkaných textílií aj tkané textílie, ktoré sa využívajú v záhrade a v záhradnej architektúre ako mulčovacia fólia s veľmi veľkou pevnosťou a dlhou životnosťou.

Four seasons ponúka:

 • viac ako 30 druhov malospotrebiteľských balíčkov rôznych rozmerov a hrúbok netkanej textílie
 • ochranné návleky z netkanej textílie vhodné na ochranu rastlín v lete aj v zime
 • prírodné, bio-rozložiteľné textílie z juty a kokosu
 • tkané textílie rôznych rozmerov a hrúbky, niektoré aj s otvormi pripravenými na výsadbu rastlín
 • kolíky a ďalšie príslušenstvo na kotvenie netkaných aj tkaných textílií

Four-Seasons

Vyberte pre svoju záhradku ten najlepší variant

Máte záujem o spoluprácu? Napíšte nám

  Máte chuť s nami spolupracovať?

  Zaujali vás naše produkty? Chcete sa stať pravidelným odberateľom netkaných textílií? Alebo len potrebujete vyskúšať nové a lepšie riešenie pre váš projekt? Máte možnosť stať sa našim spolupracovníkom a distribútorom. Stačí vyplniť kontaktný formulár, radi odpovieme na všetky vaše otázky.